Ksiądz, który odwiedził piekło, czyściec i niebo. Opowiedział, jak tam jest


Ksiądz, który odwiedził piekło postanowił opowiedzieć wszystkim ludziom, co tam zobaczył. Jego wizje wywołują gęsią skórkę. Każdy ma jeszcze możliwość, aby się nawrócić i uniknąć wiecznego potępienia.

Chrześcijaństwo to jedyna droga?

Na przestrzeni wieków żyło wielu wizjonerów, którzy przekonywali, że wiara chrześcijańska jest jedynym sposobem na zbawienie swojej duszy. Jedną z najbardziej poruszających przepowiedni, dotyczących m.in. tego jak wygląda piekło są przekazy serbskiego chłopa, Mitara Tarabića.

Współcześnie również żyje wiele osób, które dzięki swoim mistycznym zdolnością potrafią przekazywać informacje z innych wymiarów. Należy do nich ks. Jose Maniyangat, który sprawuje funkcję proboszcza w kościele katolickim p.w. św. Maryi Matki Miłosierdzia w Macclenny na Florydzie. Duchowny, który przyszedł na świat w 1949 roku w Indiach, może się poszczycić zdumiewającymi doświadczeniami.

W 1985 roku ks. Maniyangat doznał poważnego wypadku motocyklowego. Ksiądz zderzył się czołowo z jeepem prowadzonym przez pijanego mężczyznę. Doznał bardzo poważnych obrażeń i dlatego musiał zostać przewieziony do szpitala. Podczas transportu w karetce, mężczyzna przeżył coś niezwykłego. Czuł jak jego dusza wychodzi z ciała, a następnie przenosi się do miejsc, do których człowiek trafia po śmierci. Duchowny doskonale pamięta to przeżycie.

Natychmiast spotkałem się z moim Aniołem Stróżem. Zobaczyłem moje ciało i ludzi, którzy wnosili mnie do szpitala. Słyszałem ich płacz i modlitwy za mnie. W tym samym czasie, mój anioł powiedział mi: „Zabieram cię do Nieba, bo Pan chce spotkać się z tobą i porozmawiać”. Powiedział mi również, że po drodze chciałby pokazać mi piekło i czyściec.

ksiądz który odwiedził piekło 2

Twitter

Ksiądz, który odwiedził piekło

W pierwszej kolejności Anioł zaprowadził księdza do piekła. Na miejscu obecny był szatan i diabły. Panowała tam bardzo wysoka temperatura, sięgająca 1 093 stopni Celsjusza. Wokół szalał niemożliwy do ugaszenia ogień. Wszędzie pełzały robaki i słychać było donośne krzyki cierpiących ludzi. Wielu z nich było torturowanych przez demony.

Anioł powiedział mi, że wszystkie te cierpienia były spowodowane przez nieodżałowane grzechy śmiertelne. Później zrozumiałem, że jest siedem stopni cierpienia lub poziomów, w zależności od liczby i rodzajów grzechów śmiertelnych popełnionych w czasie ziemskiego życia. Dusze wyglądały bardzo brzydko, okrutnie i przerażająco.

Ksiądz wyznał później, że widział w piekle sporo osób, które miał okazję poznać za życia. Niestety nie chciał ujawnić ich tożsamości. Wyznał, że głównymi grzechami, za które dusze zostały potępione są: aborcja, homoseksualizm, eutanazja, nienawiść, brak przebaczenia oraz świętokradztwo. Anioł powiedział duchownemu, że gdyby ludzie wzbudzili w sobie żal za grzechy, mogliby uniknąć piekła i trafić do czyśćca.

Zrozumiałem również, że niektórzy ludzie, którzy żałowali za te grzechy, mogą być oczyszczeni na ziemi przez swoje cierpienia. W ten sposób mogą ominąć czyściec i pójść prosto do nieba. Zdziwiło mnie, kiedy zobaczyłem w piekle nawet księży i biskupów, których bym się nigdy nie spodziewał tam zobaczyć. Wielu z nich było tam, ponieważ zwiedli ludzi fałszywymi naukami i złym przykładem.

ksiądz który odwiedził piekło

Imgur

Jak wygląda czyściec?

Następnie ksiądz udał się w towarzystwie Anioła Stróża do czyśćca. Tam również istniało siedem stopni cierpienia i nieugaszony ogień. Duchowny twierdzi, że jest on jednak bez porównania mniej dotkliwy niż ten istniejący w piekle. Główne cierpienie dusz czyśćcowych polega na odseparowaniu od Boga.

Ks. Jose Maniyangat wspomina co widział w czyśćcu:

Część z tych, którzy są w czyśćcu, popełniło wiele grzechów śmiertelnych, ale zdążyli oni pojednać się z Bogiem przed swoją śmiercią. I chociaż te dusze cierpią, jednak cieszą się pokojem i zrozumieniem, że pewnego dnia zobaczą Boga twarzą w twarz.

Ksiądz rozmawiał z duszami w czyśćcu. Wszystkie apelowały o to, aby się za nie modlić i prosić o to także innych ludzi. Dzięki temu będą miały szansę szybciej trafić do nieba.

Kiedy modlimy się za te dusze otrzymujemy ich wdzięczność poprzez ich modlitwy, a kiedy wchodzą do nieba, ich modlitwy stają się jeszcze bardziej chwalebne.

Ksiądz wizjoner był zachwycony wyglądem swojego Anioła Stróża. Opisywał go jako świetlistą i jasną postać.

Jest moim nieustannym towarzyszem i pomaga mi we wszystkich moich posługach, a zwłaszcza uzdrowicielskich. Doświadczam jego obecności wszędzie, gdzie idę i jestem mu wdzięczny za jego opiekę w moim codziennym życiu.

ksiądz który odwiedził piekło 3

Twitter

Jak jest w niebie?

Duchowny wraz z Aniołem przeniósł się na chwilę do nieba. Trafił tam poprzez wielki, oślepiający, biały tunel.

Nigdy nie doświadczyłem tak wiele pokoju i radości w moim życiu. Później natychmiast niebo się otworzyło i usłyszałem najbardziej zachwycającą muzykę, jakiej nigdy przedtem nie słyszałem. Anioły śpiewały i oddawały chwałę Bogu. Widziałem wszystkich świętych, zwłaszcza Najświętszą Panienkę i św. Józefa, i wielu oddanych świętych biskupów i księży, którzy świecili jak gwiazdy.

Ksiądz twierdzi, że miał nawet okazję spotkać się z samym Jezusem, który powiedział mu, że to jeszcze nie jest moment na jego śmierć.

Chcę żebyś wrócił na ziemię. W twoim ‘drugim’ życiu będziesz instrumentem uzdrawiania i pokoju dla Moich ludzi. Pójdziesz do obcego kraju i będziesz mówił obcym językiem. Z Moją łaską wszystko dla ciebie będzie możliwe”. Po tych słowach Najświętsza Maria Panna powiedziała mi: „Zrób, cokolwiek ci powie. Ja ci pomogę w twoim duszpasterzowaniu”.

W tym samym czasie, znajdujące się w szpitalu ciało Maniyangata zostało uznane przez lekarza za martwe. Jako przyczynę zgonu uznano wykrwawienie. Zwłoki miały zaraz trafić do kostnicy, ale w momencie przewożenia tam ciała, dusza księdza nagle powróciła do ciała. Mężczyzna poczuł ogromny ból, którego źródłem były rany i połamane kości.

Zacząłem krzyczeć i wtedy ludzie wystraszyli się i krzycząc, uciekali. Jeden z nich poszedł do lekarza i powiedział: „To martwe ciało krzyczy”. Lekarz przyszedł, żeby jeszcze raz zbadać moje ciało i stwierdził, że żyję. Powiedział: „Ksiądz żyje, to jest cud! Zabierzcie go z powrotem do szpitala”.

Z pewnością ta historia ma niebagatelne znaczenie dla wszystkich sceptyków, wątpiących w istnienie Boga.

Źródła: www.fronda.plwww.duchprawdy.comwww.czasopismomichael.plFotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter , Imgur


Podobało się? podziel się ze swoimi znajomymi!

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format